Eesti kaitseministrid läbi ajaloo

Kaitseministrid 1992. aastast alates

11.2016 – Margus Tsahkna
09.2015 – 11.2016 Hannes Hanso
03.2014 – 09.2015 Sven Mikser
05.2012 – 03.2014 Urmas Reinsalu
04.2011 – 05.2012 Mart Laar
04.2007 – 04.2011 Jaak Aaviksoo
10.2005 – 04.2007 Jürgen Ligi
11.2004 – 10.2005 Jaak Jõerüüt
04.2003 – 11.2004 Margus Hanson
01.2002 – 04.2003 Sven Mikser
04.1999 – 01.2002 Jüri Luik
04.1995 – 04.1999 Andrus Öövel
06.1994 – 04.1995 Enn Tupp
01.1994 – 04.1994 Indrek Kannik
08.1993 – 01.1994 Jüri Luik
10.1992 – 08.1993 Hain Rebas
04.1992 – 10.1992 Ülo Uluots

Sõjaministrid (kaitseministrid) 1918–1940

12.10.1939 – juunipöördeni Nikolai Reek
21.10.1933 – 12.10.1939 Paul Lill
18.05.1933 – 21.10.1933 August Kerem
09.07.1929 – 12.02.1931 Oskar Köster
04.12.1928 – 09.07.1929 Mihkel Juhkam
04.03.1927 – 13.11.1928 Nikolai Reek
16.12.1924 – 03.03.1927 Jaan Soots
11.11.1924 – 26.11.1924 Hans Kurvits
25.03.1924 – 17.10.1924 Oskar Amberg
02.08.1923 – 19.02.1924 Ado Anderkop
25.01.1921 – 01.08.1923 Jaan Soots
25.10.1920 – 24.01.1921 Ants Piip
30.07.1920 – 25.10.1920 Aleksander Tõnisson
18.11.1919 – 27.07.1920 August Hanko
09.05.1919 – 17.11.1919 Otto Strandman
27.11.1918 – 09.05.1919 Konstantin Päts
24.02.1918 – 27.11.1918 Andres Larka

 

Viimati uuendatud: 23. November 2016